LED Çeşme Lambası 6*2W RGB DMX Paslanmaz Çelik 316 Gövde DC12V/24V IP68 Yüzme Havuzları İçin
LED Sualtı Spot Işığı
178 görüşler
Şimdi iletişime geçin
LED Çeşme Lambası 6*2W RGB DMX Paslanmaz Çelik 316 Gövde DC12V/24V IP68 Yüzme Havuzları İçin Ürün No. Işık Kaynağı Mercek Işın Açısı (°) Tüketim (Watt) Gerilim (V) IK Oranı 95561 6x1W LED 8°/15°/25°... Daha fazlasını izle
Ziyaretçi mesajları Mesajınızı bırakın.
Şimdi iletişime geçin
Daha Fazla Bilgi
İlişkili Videolar
LED RGB Havuz Işıkları OEM CE ROHS Sertifikalı Paslanmaz Çelik316 IP68 12x2W 00:45
LED RGB Havuz Işıkları OEM CE ROHS Sertifikalı Paslanmaz Çelik316 IP68 12x2W
LED Sualtı Spot Işığı
LED Su Altı Işıkları IP68 Paslanmaz Çelik 316 3x2W Havuz İçin Montaj Tabanlı 00:45
LED Su Altı Işıkları IP68 Paslanmaz Çelik 316 3x2W Havuz İçin Montaj Tabanlı
Ticari Dış RGB Doğrusal LED Su Altı Fener 316SS IP68 DMX Kontrolüyle 00:45
Ticari Dış RGB Doğrusal LED Su Altı Fener 316SS IP68 DMX Kontrolüyle
Sualtı Doğrusal Işık
LED Sualtı Işığı Yüksek Kaliteli DC24V 304 Paslanmaz Çelik DMX512 RGBW IP68 12W 00:45
LED Sualtı Işığı Yüksek Kaliteli DC24V 304 Paslanmaz Çelik DMX512 RGBW IP68 12W
RGBW LED Sualtı Nokta Işığı Paslanmaz Çelik 316 DMX512 Kontrol 12V 24 Voltaj Çoklu Renk Değişimi 00:45
RGBW LED Sualtı Nokta Işığı Paslanmaz Çelik 316 DMX512 Kontrol 12V 24 Voltaj Çoklu Renk Değişimi
LED Sualtı Spot Işığı Paslanmaz Çelik 316 RGB CE RoHS Sertifikalı Tripodlu 00:45
LED Sualtı Spot Işığı Paslanmaz Çelik 316 RGB CE RoHS Sertifikalı Tripodlu
Su geçirmez IP68 yüzme havuzu lambaları RGB DMX SS316 LED 12V DC Montaj Kılavuzu ile 00:45
Su geçirmez IP68 yüzme havuzu lambaları RGB DMX SS316 LED 12V DC Montaj Kılavuzu ile
LED Su Altı Lambaları 40W Paslanmaz Çelik 316 IP68 Ev Bahçesi İçin Sıcak Beyaz Tek Renkli 00:24
LED Su Altı Lambaları 40W Paslanmaz Çelik 316 IP68 Ev Bahçesi İçin Sıcak Beyaz Tek Renkli
Sualtı Uygulamaları İçin Su Altı Nokta Işığı Özel RGBW IP68 12W 24W 36W 48W 00:24
Sualtı Uygulamaları İçin Su Altı Nokta Işığı Özel RGBW IP68 12W 24W 36W 48W
LED Bahçe Spot Lambası 12W 24W 36W Dahili DMX512 Sürücü DC24V RGB3in1 Siyah Alüminyum Lamba Gövdesi Ağaç Aydınlatması İçin Alüminyum Muhafaza 00:41
LED Bahçe Spot Lambası 12W 24W 36W Dahili DMX512 Sürücü DC24V RGB3in1 Siyah Alüminyum Lamba Gövdesi Ağaç Aydınlatması İçin Alüminyum Muhafaza
LED Bahçe Spot Işık
LED Çeşme Işığı IP68 Su geçirmez DC12V 9W 18W Spa Havuzu için Özel RGBW 00:24
LED Çeşme Işığı IP68 Su geçirmez DC12V 9W 18W Spa Havuzu için Özel RGBW
LED Çeşme Işığı
Bahçe ve Teras için Dış Mekan Gömme LED Duvar Lambası 3W 3000K Beyaz Alüminyum 00:21
Bahçe ve Teras için Dış Mekan Gömme LED Duvar Lambası 3W 3000K Beyaz Alüminyum
LED Duvar Işığı
Yanlı Çakışan Yeraltı Işıkları 1W 3W 100*100MM Saf Alüminyum Malzemesi DC24V Bahçe Parkı İçin 00:47
Yanlı Çakışan Yeraltı Işıkları 1W 3W 100*100MM Saf Alüminyum Malzemesi DC24V Bahçe Parkı İçin
Ultra İnce Taraflı Yeraltı Işığı Yayıcı
Yeraltı LED Işık Işığı açısı 8 derece DC24V 3W 3000K 50*50MM IP67 Alüminyum gövde ile 00:39
Yeraltı LED Işık Işığı açısı 8 derece DC24V 3W 3000K 50*50MM IP67 Alüminyum gövde ile